CZK EUR
Počet položek: 0 0,- CZK
Modely od Patrona
Modely

Ohřívačka pneumatik

Karosérie 1: 10

kliknutím zvětšíte
Ohřívačka pneumatik SKY RC
Ohřívačka pneumatik SKY RC Ohřívačka pneumatik SKY RC Ohřívačka pneumatik SKY RC Ohřívačka pneumatik SKY RC
ks
Kód:110AAA-PM-600064-01
Výrobce:SKY RC
Cena s DPH : 1 999,- CZK
Cena bez DPH : 1 652,- CZK
DPH:21 %
Sleva:381,- CZK
Původní cena s DPH:2 380,- CZK
Původní cena bez DPH:1 967,- CZK
Dostupnost:Poslední kusy

Ohřívačka pneumatik pro TC silniční auta
- včetně ohřívacích vaniček


            Kompaktní inteligentní předehřívač pneumatik pro RC silniční auta 1:10 vám umožní - tak jako jezdcům „velké“ Formule 1 - vyrazit do závodu s pneumatikami zahřátými na optimální teplotu hned od startu! Auto postavíte na stojánek, na kolanasadíte předehřívací návleky a spustíte zahřívací program - a je to! Samozřejmě, se vším si můžete vyhrát ještě více, předehřívat ve dvou nebo třech stupních, nanášet různá aditiva...to vše vám předehřívač bez problému umožní.

           Předehřívač pneumatik RSTW se skládá z řídící jednotky a dvou párů zahřívacích návleků, které se nasazují na pneumatiky auta. Předehřívač můžete napájet ze stabilizovaného síťového zdroje 11-18 V schopného dodávat aspoň 8 A, 12 V autobaterie nebo tříčlánkového LiPo akumulátoru o velké kapacitě. Kompaktní konstrukci předehřívače ale naplno využijete ve spojení se síťovým stabilizovaným zdrojem eFUEL 17A. Zdroj je speciálně konstruován jako základ “věžové” sestavy – do “patra” můžete usadit a dvěma krátkými propojkami připojit předehřívač (nebo i jiná zařízení SKY RC, jako je nabíječ RacingStar RS16 nebo připravovaný dynamometr – tester střídavých motorů). Kromě zjednodušení zapojování bez potřeby neskladných kabelů je zásadní výhodou malá plocha, kterou celá věžová sestava zabírá na pracovním stole – jenom 126x93 mm, méně než obyčejná pohlednice! A netrčí z toho kabely!

          Přehledné a intuitivní programové menu a 4D joystick namísto obvyklých tlačítek zaručuje jednoduchou obsluhu. Předehřívač používá tři programy ohřevu – jednostupňové rychlé zahřátí (zahřátí na požadovanou teplotu a výdrž), dvoustupňové zahřívání (zahřátí na požadovanou teplotu č. 1 v průběhu nastavené doby, nastavitelná prodleva, zahřátí na požadovanou teplotu č. 2 v průběhu nastavené doby a výdrž) a třístupňové zahřívání (jako dvoustupňový s jedním stupněm navíc). Vícestupňové režimy jsou vhodné v případě, že na pneumatiky nanášíte více než jedno aditivum. Teploty pneumatik můžete plynule nastavovat v rozsahu 20-80°C nebo zvolit extra horké 100°C.

          Během zahřívání jsou na displeji zobrazovány teploty všech čtyř pneumatik a časové údaje. Teplota může být udávána ve stupních Celsia nebo Fahrenheita, nastavit můžete bezpečnostní časovač (10-120 minut), minimální teplotu předehřívačů, pokud nejsou v chodu zahřívací programy a prahovou úroveň pro signalizaci nízkého napájecího napětí (abyste si nadměrně nevybili napájecí akumulátor, pokud jej používáte). V případě potřeby je možné teploty předehřívacích návleků kalibrovat s pomocí přesného infračerveného teploměru.

Materiál:
Doplňky:
Barva:     červená metalíza

Základní funkce

Vstupní napájecí napětí 11 – 18 V stejnosměrných
Proudová zatížitelnost zdroje aspoň 8A
2 páry předehřívacích návleků (vnitřní průměr 65 mm, šířka 31 mm
3 předehřívací programy (rychlé jednostupňové, dvoustupňové a třístupňové zahřívání)
Nastavitelná teplota nezávisle pro přední a zadní kola
Rozsah teplot 20-80°C plynule, skokově 100°C
Nastavitelná doba ohřevu a prodlevy v doj- a trojstupňovém zahřívacím programu
Bezpečnostní časovač 10-120 minut
Signalizace nízkého napájecího napětí s nastavitelnou prahovou úrovní
Nastavitelná zvuková signalizace
Nastavitelná minimální teplota předehřívacích návleků
Možnost kalibrace teploty předehřívacích návleků s pomocí infračerveného teploměru.
LCD displej s jednoduchým a přehledným menu a zobrazováním parametrů během nabíjení
Kompaktní pevná hliníková skříňka s napájecími zásuvkami na boku (jack 5,5 mm) a na spodní straně pro zapojení do „věžové“ sestavy se síťovým zdrojem eFUEL 17A.
Sada předehřívače obsahuje: předehřívač RacingStar RSTW, napájecí kabel jack 5,5 mm/banánky 4 mm, 2 páry předehřívacích návleků s kabely, návod.

Napájení (stejnosměrné) [V] 11 - 18
Síťový zdroj min. 8 A
Rozsah nastavení teploty (plynule) [°C] 20 - 80
Rozsah nastavení teploty (skokově) [°C] 100
Délka [mm] 111.4
Šířka [mm] 92
Výška [mm] 50
Hmotnost [g] 440

Potřebujete poradit ? Ohřívačka pneumatik SKY RC

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace